Købe S1-0R75F3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | - |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) |
| Serie: | S |
| Modstand (ohm): | 0.75 |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1913 J-Lead |
| Andre navne: | S-1 0.750 OHM 1% S-1-0.750FTR S-1-0.750FTR-ND S1-0R75F3TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | S1-0R75F3 |
| Højde - Siddende (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Funktioner: | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.75 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.75 OHM 1% 1/2W 1913 |