Købe S2-0R02F2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | - |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) |
| Serie: | S |
| Modstand (ohm): | 0.02 |
| Power (Watts): | 1W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2615 J-Lead |
| Andre navne: | S-2 0.020 OHM 1% S-2-0.020FTR S-2-0.020FTR-ND S2-0R02F2TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | S2-0R02F2 |
| Højde - Siddende (Max): | 0.142" (3.60mm) |
| Funktioner: | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.02 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.02 OHM 1% 1W 2615 |