Købe S6004VS1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - På tilstand (Vtm) (Max): | 1.6V |
|---|---|
| Spænding - Off State: | 600V |
| Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 800mV |
| Leverandør Device Package: | TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | S6004VS1 |
| Udvidet beskrivelse: | SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Beskrivelse: | SCR SENS GATE 600V 4A TO-251 |
| Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max): | 4A |
| Nuværende - On State (Det (AV)) (Max): | 2.5A |
| Aktuel - Off State (Max): | 2µA |
| Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 25A, 30A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 4mA |