Købe SDMG0340LS-7 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 370mV @ 1mA |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 40V |
| Leverandør Device Package: | SOT-323 |
| Fart: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-70, SOT-323 |
| Andre navne: | SDMG0340LS SDMG0340LSDITR |
| Driftstemperatur - Junction: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | SDMG0340LS-7 |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 40V 30mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfiguration: | 1 Pair Series Connection |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 1µA @ 10V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode): | 30mA (DC) |
| Email: | [email protected] |