Købe SEK331M035ST med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 35V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Ripple Current: | 440mA |
| Polarisering: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 338-1741 SEK331M035ST-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | SEK331M035ST |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 330µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 560 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 560 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL |
| kapacitans: | 330µF |