Købe SL08 10002 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | miniAMP |
| R @ Current: | 0.32 Ohm |
| R 25 ° C: | 10 Ohm |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 570-1094 SL0810002 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | SL08 10002 |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±20% 0.315" (8mm) |
| Diameter: | 0.315" (8mm) |
| Beskrivelse: | ICL 10 OHM 20% 2.5A 8MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 2.5A |
| Godkendelser: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |