Købe SM15T10CAY med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 8.55V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | 18.6V |
| Spænding - Opdeling (Min): | 9.5V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | SMC |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | DO-214AB, SMC |
| Andre navne: | 497-11773-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | SM15T10CAY |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 8.55VWM 18.6VC SMC |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 538A (8/20µs) |
| Kapacitans @ Frekvens: | - |
| Tovejskanaler: | 1 |
| Applikationer: | Automotive |
| Email: | [email protected] |