Købe SMBJ13CA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 13V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | 21.5V |
| Spænding - Opdeling (Min): | 14.4V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | DO-214AA (SMBJ) |
| Serie: | SMBJ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | DO-214AA, SMB |
| Andre navne: | SMBJ13CACCDKR SMBJ13CACCDKR-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | SMBJ13CA |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 28A |