Købe SMD260-2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 20s |
| Tykkelse (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Serie: | PolySwitch®, SMD |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 75 mOhm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 25 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 2-SMD |
| Andre navne: | SMD260-2DKR SMD260DKR SMD260DKR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Producentens varenummer: | SMD260-2 |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH 2.6A RESET FUSE SMD |
| Nuværende - tur (it): | 5.2A |
| Nuværende - Maks: | 40A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 2.6A |
| Godkendelser: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |