Købe SN6501QDBVRQ1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | SOT-23-5 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navne: | 296-36967-2 SN6501QDBVRQ1-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN6501QDBVRQ1 |
| Udvidet beskrivelse: | Transformer Driver PMIC SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC XFRMR DRVR NCH 350MA SOT23-5 |
| Nuværende - Forsyning: | 300µA |
| Applikationer: | Transformer Driver |
| Email: | [email protected] |