Købe SN65LV1224BDB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 28-SSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Type: | LVTTL |
| Andre navne: | 296-17327-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 10 |
| Antal indgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN65LV1224BDB |
| Input Type: | LVDS |
| Fungere: | Deserializer |
| Udvidet beskrivelse: | 660Mbps Deserializer 1 Input 10 Output 28-SSOP |
| Beskrivelse: | IC 10:1 LVDS DESERIALIZER 28SSOP |
| Datahastighed: | 660Mbps |
| Email: | [email protected] |