Købe SN65LVDS22PWR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Multiplexer |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP |
| Signalkonditionering: | - |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Produktion: | LVDS |
| Andre navne: | SN65LVDS22PWRG4 SN65LVDS22PWRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 1 x 2:2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN65LVDS22PWR |
| Input: | LVDS |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer, Multiplexer 1 x 2:2 Channel 250Mbps 16-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC MULTIPLEXER 1CH 16TSSOP |
| Forsinkelse: | 4.0ns |
| Datahastighed (Max): | 250Mbps |
| Nuværende - Forsyning: | 13mA |
| Kapacitans - Indgang: | 3pF |
| Applikationer: | - |
| Email: | [email protected] |