Købe SN74ABT3614-15PCB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 120-HLQFP (14x14) |
| Serie: | 74ABT |
| Retransmit Capability: | No |
| Programmerbar flagstøtte: | Yes |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 120-LQFP Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-3996 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Hukommelsesstørrelse: | 4.5K (64 x 36 x 2) |
| Producentens varenummer: | SN74ABT3614-15PCB |
| Fungere: | Synchronous |
| FWFT Support: | No |
| Udvidelsestype: | - |
| Beskrivelse: | IC SNC FIFO MEM 64X36X2 120HLQFP |
| Datahastighed: | 66.7MHz |
| Nuværende - Forsyning (Max): | 130mA |
| Bus Retningsmæssig: | Bi-Directional |
| Adgangstid: | 10ns |
| Email: | [email protected] |