Købe SN74ALVCH16282DBBR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 80-TSSOP |
| Serie: | 74ALVCH |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 80-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andre navne: | 296-5210-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 18 ~ 36-Bit |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | SN74ALVCH16282DBBR |
| Logik Type: | Registered Bus Exchanger |
| Udvidet beskrivelse: | Registered Bus Exchanger 18 ~ 36-Bit 80-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC RGSTRD BUS EXCHANGER 80TSSOP |
| Nuværende - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Email: | [email protected] |