Købe SN74AUP1G99YZPR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 0.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9) |
| Serie: | 74AUP |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-XFBGA, DSBGA |
| Output Type: | Tri-State |
| Andre navne: | 296-21020-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal indgange: | 3 |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN74AUP1G99YZPR |
| Logik Type: | Configurable Multiple Function |
| Udvidet beskrivelse: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 3 Input 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9) |
| Beskrivelse: | IC MULTI-FUNC GATE 3ST 8-DSBGA |
| Nuværende - Output High, Low: | 4mA, 4mA |
| Email: | [email protected] |