Købe SN74AVCH20T245GR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - VCCB: | 1.2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - VCCA: | 1.2 V ~ 3.6 V |
| Oversætter Type: | Voltage Level |
| Leverandør Device Package: | 56-TSSOP |
| Serie: | 74AVCH |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Output Signal: | - |
| Andre navne: | 296-17819-2 74AVCH20T245GRE4 74AVCH20T245GRE4-ND 74AVCH20T245GRG4 74AVCH20T245GRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN74AVCH20T245GR |
| Indgangssignal: | - |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Voltage Level Translator Bidirectional 2 Circuit 10 Channel 380Mbps 56-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC BUS TRANSCVR 20BIT 56TSSOP |
| Datahastighed: | 380Mbps |
| Kanaler pr. Kredsløb: | 10 |
| Kanaltype: | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |