Købe SN74F2373DWRG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 20-SOIC |
| Serie: | 74F |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Tri-State |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | SN74F2373DWRG4 |
| Logik Type: | D-Type Transparent Latch |
| Uafhængige kredsløb: | 1 |
| Udvidet beskrivelse: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SOIC |
| Beskrivelse: | IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC |
| Forsinkelsestid - Forplantning: | 7.3ns |
| Nuværende - Output High, Low: | 3mA, 12mA |