Købe SN74LV123ADBR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 16-SSOP |
| Serie: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Forplantningsforsinkelse: | 13ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Andre navne: | SN74LV123ADBR-ND SN74LV123ADBRE4 SN74LV123ADBRE4-ND SN74LV123ADBRG4 SN74LV123ADBRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN74LV123ADBR |
| Logik Type: | Monostable |
| Uafhængige kredsløb: | 2 |
| Udvidet beskrivelse: | Monostable Multivibrator 16-SSOP |
| Beskrivelse: | IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16SSOP |
| Nuværende - Output High, Low: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |