Købe SN74LV273ARGYR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Serie: | 74LV |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Non-Inverted |
| Andre navne: | 296-13940-2 SN74LV273ARGYRG4 SN74LV273ARGYRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal elementer: | 1 |
| Antal bit pr. Element: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL: | 11ns @ 5V, 50pF |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN74LV273ARGYR |
| Inputkapacitans: | 2pF |
| Fungere: | Master Reset |
| Beskrivelse: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 20QFN |
| Nuværende - Quiescent: | 20µA |
| Nuværende - Output High, Low: | 12mA, 12mA |
| Urfrekvens: | 160MHz |
| Email: | [email protected] |