Købe SN74LV8151PWE4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 24-TSSOP |
| Serie: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Single-Ended |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal indgange: | 10 |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN74LV8151PWE4 |
| Logik Type: | Buffer/Inverter |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer/Inverter Configurable 1 Circuit 10 Input 24-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC BUFFER INVERTER 10BIT 24TSSOP |
| Nuværende - Output High, Low: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |