Købe SN75LVDS391PW med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| protokol: | LVDS |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andre navne: | 296-26667-5 SN75LVDS391PW-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivere / modtagere: | 4/0 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN75LVDS391PW |
| Udvidet beskrivelse: | 4/0 Driver LVDS 16-TSSOP |
| Duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC QUAD HI-SP DRVR LVDS 16-TSSOP |
| Datahastighed: | 630Mbps |
| Email: | [email protected] |