Købe SN75LVDS86DGGG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Device Package: | 48-TSSOP |
| Serie: | FlatLink™ |
| protokol: | LVDS |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivere / modtagere: | 0/4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN75LVDS86DGGG4 |
| Udvidet beskrivelse: | 0/4 Receiver LVDS 48-TSSOP |
| Duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC FLATLINK (TM) RCVR 48-TSSOP |
| Datahastighed: | - |
| Email: | [email protected] |