Købe SPXI015.T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1500V (1.5kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm) |
| Serie: | POWR-GARD® SPXI |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Inline, Double Ended |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | In Line |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 299 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | SPXI015.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | Intrinsically Safe |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE |
| DC Cold Resistance: | 0.0131 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 15A |