Købe SRP5030TA-3R3M med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRP5030TA |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 15 @ 100kHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | SRP5030TA-3R3MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Carbonyl Powder |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRP5030TA-3R3M |
| selvinduktion: | 3.3µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 30MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 5A 38 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 3.3UH 5A 38 MOHM SMD |
| DC-resistens (DCR): | 38 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 5A |
| Nuværende - Mætning: | 8A |
| Email: | [email protected] |