Købe SRR0735A-181M med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRR0735A |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | SRR0735A-181M-ND SRR0735A-181MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRR0735A-181M |
| selvinduktion: | 180µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.146" (3.70mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 180µH Shielded Wirewound Inductor 430mA 1.15 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 180UH 430MA 1.15 OHM |
| DC-resistens (DCR): | 1.15 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 430mA |
| Nuværende - Mætning: | 450mA |
| Email: | [email protected] |