Købe SRR1005-122K med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRR1005 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 58 @ 252kHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 22 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRR1005-122K |
| selvinduktion: | 1.2mH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.205" (5.20mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 1.2mH Shielded Wirewound Inductor 200mA 3.6 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 1.2MH 200MA 3.6 OHM |
| DC-resistens (DCR): | 3.6 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 200mA |
| Nuværende - Mætning: | 290mA |
| Email: | [email protected] |