Købe SRU1063A-101Y med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±30% |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRU1063A |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 12 @ 796kHz |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 4-SMD |
| Andre navne: | SRU1063A-101YDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRU1063A-101Y |
| selvinduktion: | 100µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 4MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 320 mOhm Max 4-SMD |
| Beskrivelse: | FIXED IND 100UH 1.1A 320 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 320 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1.1A |
| Nuværende - Mætning: | 1.2A |