Købe SRU3014-6R8Y med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±30% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRU3014 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 7.96MHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRU3014-6R8Y |
| selvinduktion: | 6.8µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 50MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 230 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 6.8UH 700MA 230 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 230 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 700mA |
| Nuværende - Mætning: | 780mA |
| Email: | [email protected] |