Købe STH130N10F3-2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Device Package: | H²PAK |
| Serie: | STripFET™ III |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 9.3 mOhm @ 60A, 10V |
| Power Dissipation (Max): | 250W (Tc) |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant |
| Andre navne: | 497-13091-2 STH130N10F32 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | STH130N10F3-2 |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 3305pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 57nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funktion: | - |
| Udvidet beskrivelse: | N-Channel 100V 120A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount H²PAK |
| Afløb til Source Voltage (VDSS): | 100V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 100V 120A H2PAK-2 |
| Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C: | 120A (Tc) |
| Email: | [email protected] |