Købe STPS20L15G-TR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 410mV @ 19A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 15V |
| Leverandør Device Package: | D2PAK |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andre navne: | 497-6578-2 STPS20L15G-TR-ND STPS20L15GTR |
| Driftstemperatur - Junction: | 125°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | STPS20L15G-TR |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Schottky 15V 20A Surface Mount D2PAK |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 6mA @ 15V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 20A |