Købe STPS30170CG-TR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 920mV @ 15A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 170V |
| Leverandør Device Package: | D2PAK |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andre navne: | 497-5135-2 STPS30170CGTR |
| Driftstemperatur - Junction: | 175°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | STPS30170CG-TR |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfiguration: | 1 Pair Common Cathode |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 20µA @ 170V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode): | 15A |