Købe STR2W153D med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 8.1 V ~ 32 V |
|---|---|
| Spænding - Start op: | 15.3V |
| Spænding - Opdeling: | 650V |
| Topologi: | Flyback |
| Leverandør Device Package: | TO-220F-6L |
| Serie: | STR2W100D |
| Power (Watts): | 90W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | TO-220-6 Full Pack, Formed Leads |
| Output Isolation: | Isolated |
| Andre navne: | STR2W153D DK |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 115°C (TA) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | STR2W153D |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frequency - Switching: | 60kHz ~ 74kHz |
| Fejlbeskyttelse: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Udvidet beskrivelse: | Converter Offline Flyback Topology 60kHz ~ 74kHz TO-220F-6L |
| Duty Cycle: | 74% |
| Beskrivelse: | IC PWM AC/DC CONVERTER TO220F-6 |
| Kontrolfunktioner: | - |
| Email: | [email protected] |