Købe SY55852UKC med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.3 V ~ 5.7 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Serie: | SY55 |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Andre navne: | 576-2533 SY55852UKC-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal elementer: | 1 |
| Antal bit pr. Element: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL: | - |
| Producentens varenummer: | SY55852UKC |
| Fungere: | Reset |
| Beskrivelse: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 10MSOP |
| Nuværende - Quiescent: | 36mA |
| Nuværende - Output High, Low: | - |
| Urfrekvens: | 2.5GHz |
| Email: | [email protected] |