Købe SY88905KC med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Controller |
| Leverandør Device Package: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | SY88905KC |
| Udvidet beskrivelse: | Laser Driver IC 1.25Gbps 1 Channel 4.5 V ~ 5.5 V 10-MSOP |
| Beskrivelse: | IC LASER CTRLR 1.25GBPS 10MSOP |
| Datahastighed: | 1.25Gbps |
| Nuværende - Forsyning: | 28mA |
| Nuværende - Modulation: | - |
| Nuværende - Bias: | 25mA |
| Email: | [email protected] |