Købe T607101854BT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - På tilstand (Vtm) (Max): | 1.85V |
|---|---|
| Spænding - Off State: | 1000V |
| Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 3V |
| Leverandør Device Package: | TO-93 |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | TO-209AB, TO-93-4, Stud |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Chassis, Stud Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | T607101854BT |
| Udvidet beskrivelse: | SCR 1000V 275A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-93 |
| Beskrivelse: | SCR FAST SW 175A 1000V TO-93 |
| Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max): | 275A |
| Nuværende - On State (Det (AV)) (Max): | 175A |
| Aktuel - Off State (Max): | 25mA |
| Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 4500A @ 60Hz |
| Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max): | 150mA |