Købe TA810PW3R90J med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | Powerchip® |
| Størrelse / Dimension: | 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm) |
| Serie: | Power Chip® TA |
| Modstand (ohm): | 3.9 |
| Power (Watts): | 10W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 180°C |
| Producentens varenummer: | TA810PW3R90J |
| Højde - Siddende (Max): | 1.020" (25.91mm) |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 3.9 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film |
| Beskrivelse: | RES 3.9 OHM 10W 5% RADIAL |