Købe TBU-KE040-200-WH med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Arbejde: | 200V |
|---|---|
| Spænding - klemning: | 400V |
| Teknologi: | Internal Switch |
| Leverandør Device Package: | 2-DFN (2.5x 5) |
| Serie: | TBU® |
| Power (Watts): | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2-VDFN Exposed Pad |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | TBU-KE040-200-WH |
| Beskrivelse: | SURGE SUPP TBU 200MA 400V SMD |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |