Købe TGHLVR500JE med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±250ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) |
| Serie: | TGH |
| Modstand (ohm): | 0.5 |
| Power (Watts): | 200W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | SOT-227-2 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | TGHLVR500JE |
| Lead Style: | M4 Threaded |
| Højde - Siddende (Max): | 0.483" (12.26mm) |
| Funktioner: | Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 200W |
| Sammensætning: | Thick Film |
| Belægning, Boligtype: | Epoxy Coated |
| Email: | [email protected] |