Købe THS7320IYHCR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.6 V ~ 5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 9-DSBGA (0.96x0.96) |
| Slew Rate: | 80 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 9-XFBGA, DSBGA |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andre navne: | 296-35000-2 |
| Antal kredsløb: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | THS7320IYHCR |
| Beskrivelse: | IC 3-CH INTEG VIDEO AMP 9DSBGA |
| Nuværende - Forsyning: | 3.5mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 65mA |
| Applikationer: | Filter |
| -3db båndbredde: | 20MHz |
| Email: | [email protected] |