Købe TL88K3R00E med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±250ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) |
| Serie: | TL |
| Modstand (ohm): | 3 |
| Power (Watts): | 114W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Modular |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | TL88K3R00E |
| Lead Style: | Quick Connects, 0.250" (6.35mm) |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 3 OHM 10% 114W |