Købe TLC7135CN med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Andre navne: | 296-10350-5 TLC7135CNG4 TLC7135CNG4-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | TLC7135CN |
| grænseflade: | BCD |
| Skærmtype: | LED, LCD |
| Cifre eller tegn: | A/D 4.5 Digits |
| Beskrivelse: | IC 4-1/2 DIGIT A/D CONV 28-DIP |
| Nuværende - Forsyning: | 1mA |
| Konfiguration: | - |
| Email: | [email protected] |