Købe TMOV25SP385M med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 620V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 558V |
| Varistor Spænding (Max): | 682V |
| Serie: | TMOV® 25S |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Square 28mm, 3 Lead |
| Andre navne: | F5330 TMOV25SP385M-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 505VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 385VAC |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | TMOV25SP385M |
| Energi: | 430J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 620V 20KA SQUARE 28MM |
| Nuværende - Overspænding: | 20kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 900pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |