Købe TMOV34S301MP med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 470V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 423V |
| Varistor Spænding (Max): | 517V |
| Serie: | TMOV® 34S |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 400VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 300VAC |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | TMOV34S301MP |
| Energi: | 590J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM |
| Nuværende - Overspænding: | 40kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 4050pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |