Købe TMOV34S681EP med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 1087.5V (1.0875kV) |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 980V |
| Varistor Spænding (Max): | 1195V (1.195kV) |
| Serie: | TMOV® 34S |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Square 34mm, Formed Tabs |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 890VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 680VAC |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | TMOV34S681EP |
| Energi: | 1100J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 1087.5V 40KA SQ 34MM |
| Nuværende - Overspænding: | 40kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 2000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |