Købe TNPW1206196RBETA med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±0.1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±25ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 1206 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | TNPW |
| Modstand (ohm): | 196 |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Andre navne: | TNPW1206 196R 0.1% T9 RT1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | TNPW1206196RBETA |
| Højde - Siddende (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 196 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 196 OHM 0.1% 1/4W 1206 |