Købe TNPW1210249KBETA med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±0.1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±25ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 1210 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm) |
| Serie: | TNPW |
| Modstand (ohm): | 249k |
| Power (Watts): | 0.333W, 1/3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Andre navne: | TNPW1210 249K 0.1% T9 RT1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | TNPW1210249KBETA |
| Højde - Siddende (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 249k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 249K OHM 0.1% 1/3W 1210 |