Købe TPA200RL med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Off State: | 200V |
|---|---|
| Spænding - Breakover: | 267V |
| Serie: | TPA, TRISIL™ |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Andre navne: | 497-8069-2 TPA200RL-ND |
| Antal elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | TPA200RL |
| Beskrivelse: | THYRISTOR 200V 150A DO15 |
| Nuværende - Peak Pulse (8 / 20μs): | 150A |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 50A |
| Nuværende - Hold (Ih): | 150mA |
| kapacitans: | 25pF |
| Email: | [email protected] |