Købe TPA3100D2IRGZRQ1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 10 V ~ 26 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Device Package: | 48-VQFN (7x7) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Andre navne: | 296-24154-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | 21.8W x 2 @ 8 Ohm |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPA3100D2IRGZRQ1 |
| Funktioner: | Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 48-VQFN (7x7) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48QFN |