Købe TPS28225TDRBRQ1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 8.8 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 8-SON (3x3) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Stigning / Falltid (Typ): | 10ns, 10ns |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-36791-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS28225TDRBRQ1 |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Høj sidespænding - Max (Bootstrap): | 33V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SON (3x3) |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC MOSFET DVR SINK SYNC 4A 8SON |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | 2A, 2A |
| Kanaltype: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |