Købe TPS54120RGYR med BYCHPS
Køb med garanti
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | Yes |
| W / LED-driver: | No |
| Spænding / Strøm - Udgang 3: | - |
| Spænding / Strøm - Udgang 2: | 0.8 V ~ 6 V, 1A |
| Spænding / Strøm - Udgang 1: | 0.8 V ~ 6 V, 1A |
| Spænding - Forsyning: | 2.2 V ~ 17 V |
| Topologi: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverandør Device Package: | 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-30315-2 TPS54120RGYR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS54120RGYR |
| Fungere: | Any Function |
| Frequency - Switching: | 200kHz ~ 1.2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) 200kHz ~ 1.2MHz 24-VFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG DL BUCK/LINEAR 24VQFN |
| Email: | [email protected] |